Przedłużanie paznokci – w odpowiedniej metodzie siła

Wiele pań narzeka na płytkę paznokcia, która nie chce rosnąć lub szybko się łamie. Niestety nie zdają sobie sprawy z tego, że wszystko zależy do spożywanych pokarmów, schorzeń, o których nie wiedzą lub wiedzą o nich, ale ich nie leczą i od różnych innych czynników, na które mają mniejszy lub większy wpływ.

Dlatego też, aby mieć piękne paznokcie, godne wielkich gwiazd filmowych, decydują się na przedłużenie ich w salonach kosmetycznych, w nadziei, że te będą pięknie wyglądać przez długi czas. Niestety nieumiejętne przedłużenie często kończy się szybkim odpadnięciem paznokcie od płytki lub co gorsza – jej zniszczeniem. Jeśli chciałabyś zostać stylistką paznokci, które oferuje ten zabieg, koniecznie zapisz się na kurs z przedłużania paznokci, dzięki któremu poznasz podstawy zapewniające bezpieczeństwo Twoim klientkom, a właściwie ich paznokciom.

Dziś, mając na uwadze, że przedłużanie paznokci, pomimo skojarzeń z kiczem, nadal jest modne, chcemy przedstawić Ci jedną z metod, dzięki której możesz uzyskać piękne, długie paznokcie. Jesteś ciekawa, co mamy do powiedzenia? Przeczytaj poniższy tekst i kolejne artykuły.

Koniec z kiczem

Jeszcze do niedawna przedłużane paznokcie były kojarzone z kiczem. Nie dość,że kobiety przedłużały je na niebotyczną długość to jeszcze malowały je na wyzywające kolory, które nie budziły pozytywnych skojarzeń. Na szczęście czasy te bezpowrotnie minęły. Metody przedłużania paznokci przeszły spektakularne metamorfozy, również materiały, które można wykorzystać do zabiegu zostały podrasowane technologicznie, dzięki czemu stylistyki mogą zapewnić klientkom naturalny kształt płytki. Odpowiednio przeprowadzony zabieg przedłużania paznokci sprawia, że płytka wygląda niezwykle zdrowo, a wykonany na niej manicure jest elegancki i nierzucający się w oczy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób przeprowadzić przedłużanie paznokci, aby było ono naturalne, zachęcamy do przeczytania kolejnych wpisów, w których opiszemy dostępne dziś metody.