Kursy doszkalające z zakresu stylizacji paznokci, na które warto się zapisać

Choć manicure i malowanie paznokci znane jest od wieków, dopiero od niedawna salony kosmetyczne zyskały na popularności. Być może dzieje się tak, że panie, które uwielbiają zdobienie paznokci, przez pęd życia i pogoń za pieniądzem, nie mają czasu na samodzielne malowanie płytki? A może popularność salonów wzrosła dlatego, że na rynku pojawiły się lakiery hybrydowe, których nie wszystkie kobiety potrafią używać?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle trudna, jednak warto mieć na uwadze fakt, że miejsc, w których można dokonać stylizacji paznokci jest mnóstwo, przez co, aby prześcignąć konkurencję, trzeba posiadać niebywałe umiejętności i zapał do tworzenia coraz to nowszych zdobień na paznokciach. Niestety podstawowe kursy mogą nie wystarczyć do tego, aby wybić się w tym fachu. Mając to na uwadze, w dzisiejszym artykule chcielibyśmy opowiedzieć Wam o kursie dodatkowym, który może sprawić, że zyskacie nowe klienta, a przy tym będziecie mogły podnieść ceny, dzięki czemu inwestycja we własny salon stylizacji paznokci szybko Wam się zwróci.

Mix nail art – co to takiego?

W ostatnim artykule opowiadaliśmy o kursie, na którym stylistki paznokci mogą nauczyć się ręcznego malowania zdobień. Trochę wybiegliśmy z tą wiedzą, ponieważ podstawowym kursem z zakresu zdobienia jest Mix Nail Art, czyli szkolenie dla początkujących, na którym każda stylistka nauczy się jak trzymać pędzel, którym wykonuje się zdobienia oraz jak nim pracować. Co więcej prowadzący opowiedzą o produktach, z których można korzystać podczas wykonywania zdobień. Bardziej dociekliwe panie mogą zapisać się na kurs uzupełniający, który pozwoli im wykonywać zdobienia ślubne, sugar effect i wiele innych. Dzięki temu staną się ekspertami w dziedzinie stylizacji paznokci.